Zakvízuj si s BRAIN_IT

Chceš si vyskúšať svoje vedomosti, dať si tréning pre svoj mozog 🧠 a ešte pri tom mať šancu vyhrať fantastické ceny? 🤔 Tak si na správnom mieste!

O Kvíze

BRAIN_IT je zábavný online kvíz, ktorý ťa prevedie fascinujúcim svetom otázok a odpovedí. 🤔 Naša zbierka otázok pokrýva rôzne témy, od zaujímavostí až po bizarnosti. 😅 Najlepšie na ňom je, že tu neexistujú obmedzenia – môžeš použiť svoju techniku, logiku a kreativitu, aby si sa poradil/a so záludnými otázkami a zlepšil/a svoje skóre. Nie je to super? 😀

Pre koho je kvíz určený?

Tento kvíz je určený pre žiakov základných škôl, ktorí majú chuť súťažiť, učiť sa nové veci a zábavne tráviť svoj čas. IT nie je len pre chlapcov, ale aj pre dievčatá, proste pre každého.

Ako začať?

Je to jednoduché. Stačí kliknúť na tlačidlo a budeš presmerovaní na náš kvíz. 👇

Čo môžeš vyhrať?

BRAIN_IT ti prináša fantastické ceny:

  • Apple Airpods 🎧
  • JBL reproduktor 📢
  • Power bank 🔋

Ďalšie informácie…

Náš kvíz bude prebiehať do 10. decembra. O výsledkoch kvízu ťa budeme informovať. Takže sa udržuj v strehu, pretože to môžeš byť práve Ty, kto získa jednu z našich úžasných cien. 🏆

Pripoj sa k nám a zaži zábavu, ktorú môžeš zdieľať so svojimi priateľmi a rodinou. Nech už sú tvoje záujmy akékoľvek, BRAIN_IT ťa určite pohltí svojím zaujímavým svetom otázok a odpovedí.

Spoznajte IT osobne

Zistite viac o FUTURUM

Pridajte sa k nám na Deň otvorených dverí pre žiakov a rodičov už 30. novembra 2023 a odhaľte všetky tajomstvá toho, ako to funguje na Vašej možnej budúcej škole FUTURUM.