Ivana Hajdušeková

Študentkou mesiaca za september a október 2021 sa stala Ivana Hajdušeková, III.KB.

Volodymyr Yakyma

Študent z Ukrajiny, ktorý sa rýchlo prispôsobil slovenským podmienkam a svojou usilovnosťou a pravidelnou prípravou na vyučovanie je vzorom aj pre ostatných.

Ľubomír Vranka

Som perfekcionista, ktorý príliš rozmýšľa nad jednoduchými vecami. Mám rád kreslenie a design, ktorý viem preniesť do reality pomocou IT. Vo voľnom čase rád behám a plávam. Verím, že stále existuje tretia cesta.

Riadim sa mottom: Work smart, not hard.

Vy Tran

Študentka z Vietnamu, ktorá žije v Košiciach už päť rokov. Slovenčina sa jej páči, no aj ona  ako mnohí cudzinci tvrdí, že je veľmi ťažká. Po skončení gymnázia by rada študovala na univerzite mimo Slovenska. Z Vietnamu jej chýba okrem rodiny a priateľov aj tzv.street food jedlo, ktoré je tam veľmi typické. U nás si zamilovala guláš. Má rada cestovanie a v škole ju najviac baví matematika a biológia.

Ivana Hajdušeková

Rada číta knihy, fascinujú ju zámky a venuje sa ľudovým tancom. Veľká milovníčka Harryho Pottera, ktorá sa snaží robiť veci najlepšie, ako len vie – či má na to čarovný prútik, to sa nedozvieme, no táto očarujúca slečna je študentkou mesiaca január.
„Možno ešte neviem, akú profesiu si zvolím, no nechcem presedieť celé dni v kancelárii.”

Johanna Gaberová

Mladá dáma, ktorá sa vo voľnom čase sa venuje Červenému krížu, štúdiu cudzích jazykov a analógovej fotografii. Je aktuálne zapojená v programe Ceny Vojvodu z Edinburghu. V budúcnosti by sa chcela venovať štúdiu klasickej antiky a filológie.
„Najviac mi pri štúdiu pomáha individuálny prístup učiteľov a familiárna atmosféra, ktorá na škole panuje.”
V živote sa riadi príslovím: „Všetko zlé je na niečo dobré.”

Samuel Vrábeľ

Študent s výborným prospechom, ktorý sa aktívne zapája do rôznych školských i mimoškolských aktivít. Okrem iných činností sa venuje florbalu a florbalovému tréningu detí. Rád si vyhradí čas pre svoje záľuby, pretože mu pomáhajú zrelaxovať a prísť na nové myšlienky. Jeho snom je štúdium psychológie v zahraničí.

„V štúdiu mi veľmi pomáha rodinná atmosféra školy a prístup učiteľov, ktorí sú priateľskí a vždy ochotní pomôcť.“

Motto: Za každým úspechom je cesta. A niekedy je práve cesta dôležitejšia než samotný úspech.“

Dorian Merešš

Aktívny študent s reprezentatívnym prejavom a vlastným názorom, ktorý sa popri škole a brigáde stíha venovať aj svojim priateľom a športu.
“Čo sa týka budúcnosti, som vďačný za rady a usmernenia, ktoré od okolia dostávam. Na všetko si vytváram vlastný názor a k svojim rozhodnutiam pristupujem zodpovedne.”

Róbert Šándor

“Mám rád šport a milujem čas strávený s priateľmi a rodinou. Mojim cieľom je zúčastniť satriatlonu ako aj zúžitkovať moje jazykové a odborné poznatky v štúdiu medicíny na Masarykovej univerzite v Brne.”

Veronika Lacová

Študent mesiaca Január

Daniela Baganich

Študent mesiacov November a December

Rastislav Vojtuš

Študent mesiaca Október

Vanesa Vaľková

Študent mesiaca September